Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Search
cs: Hledat

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Domains
cs: Domény

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
