Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი
