Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы
