Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Label
ml: അടയാളം
