Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Search
ru: Поиск

en: Export
ru: Экспортировать

en: Label
ru: Метка

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Field Type
ru: Тип поля

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Domains
ru: Домены

en: Stop words
ru: Стоп-слова

en: Text Files
ru: Текстовые файлы

en: Solr Field Type
ru: Тип поля в Solr

en: Get config.zip
ru: Получить config.zip

en: Minimum Solr Version
ru: Минимальная версия Solr
