Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Language
sv: Språk

en: Search
sv: Sök

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Field Type
sv: Fälttyp

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Domains
sv: Domäner
