Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Search
eo: Serĉu

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo
