Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Language
uk: Мова

en: Search
uk: Пошук

en: Export
uk: Експортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Field Type
uk: Тип поля

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Domains
uk: Домени

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
