Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Domains
bo: ཁུལ།
