Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Search
ku: گەڕان

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: About
ku: دەربارە
