Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Search
nl: Zoeken

en: Export
nl: Exporteren

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Field Type
nl: Veldtype

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Domains
nl: Domeinen

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
