Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Language
ro: Limba

en: Search
ro: Căutare

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
