Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
