Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Language
gl: Idioma

en: Search
gl: Buscar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Domains
gl: Dominios
