Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Field Type
he: סוג שדה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
