Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Search
is: Leit

en: Export
is: Flytja út

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: About
is: Um
