Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Search
it: Cerca

en: Export
it: Esporta

en: Label
it: Etichetta

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Domains
it: Domini
