Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Search
ja: 検索

en: Export
ja: エクスポート

en: Label
ja: ラベル

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Domains
ja: ドメイン
