Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Search
mn: Хайх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
