Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Search
pl: Szukaj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Domains
pl: Domeny
