Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Search
lv: Meklēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
