Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Language
sq: Gjuha

en: Search
sq: Kërko

en: Export
sq: Eksporto

en: About
sq: Informacione
