Search API sorts (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Default order
nn: Standard rekkjefølgje
