Search API sorts (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය
