Search API sorts (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Display
mr: दाखवा

en: ID
mr: आय डी
