Search API sorts (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Weight
sv: Vikt

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Display
sv: Visa

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Default order
sv: Förvald ordning

en: Default sort
sv: Förvald sortering

en: Sorts
sv: Sorteringar
