Search API sorts (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
