Search API Sorts Widget (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: Field
ar: الحقل

en: Display
ar: العرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Translate
ar: ترجمة
