Search API Sorts Widget (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Field
be: Поле

en: Display
be: Паказ

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Active
be: Актыўна

en: Field name
be: Назва поля

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Translate
be: Перакласці
