Search API Sorts Widget (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Weight
bn: ভর

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Translate
bn: অনুবাদ
