Search API Sorts Widget (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Weight
cy: Pwysau

en: Field
cy: Maes

en: Display
cy: Dangos

en: Active
cy: Gweithredol

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Translate
cy: Cyfieithu
