Search API Sorts Widget (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
