Search API Sorts Widget (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: Field
eo: Kampo

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Translate
eo: Traduku
