Search API Sorts Widget (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು
