Search API Sorts Widget (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Field
lt: Laukelis

en: Display
lt: Rodymas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Translate
lt: Versti
