Search API Sorts Widget (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Search
sv: Sök

en: Weight
sv: Vikt

en: Field
sv: Fält

en: Display
sv: Visa

en: Active
sv: Aktiv

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Sort
sv: Sortera

en: Translate
sv: Översätt

en: Hide submit button
sv: Dölj inskickningsknapp

en: Sorts
sv: Sorteringar

en: Autosubmit
sv: Skicka in automatiskt

en: Automatically submit the form once an element is changed.
sv: Skicka in formuläret automatiskt när ett element är ändrat.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
sv: Dölj inskickningsknapp om JavaScript är aktiverat.
