Search API Sorts Widget (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
