Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Hide submit button
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་སྐུང་བ

en: Autosubmit
bo: རང་འགུལ་གྱི་ཡར་སྤྲོད

en: Automatically submit the form once an element is changed.
bo: རེའུ་མིག་གི་ནང་ཚན་ཞིག་འགྱུར་བ་ཡོད་ཚེ་རང་འགུལ་གྱིས་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པ།

en: Hide submit button if javascript is enabled.
bo: javascript ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚེ་ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་སྐུང་བ།
