Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Field
ca: Camp

en: Display
ca: Visualització

en: Active
ca: Actiu

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Sort
ca: Ordenació

en: Translate
ca: Tradueix

en: Hide submit button
ca: Amaga botó d'enviament de dades

en: Sorts
ca: Ordenacions

en: Autosubmit
ca: Autoenviament

en: Automatically submit the form once an element is changed.
ca: Envia automàticament les dades del formulari un cop l'element hagi canviat.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
ca: Amaga botó d'enviament de dades si el javascript està activat.
