Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Field
el: Πεδίο

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Active
el: Ενεργό

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Translate
el: Μετάφραση
