Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Search
eu: Bilatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Field
eu: Eremua

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Translate
eu: Itzuli
