Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Active
gu: સક્રિય

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Translate
gu: ભાષાંતર
