Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: Field
hr: Polje

en: Display
hr: Prikaz

en: Active
hr: Aktivno

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Translate
hr: Prevedi
