Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Field
kk: Өріс

en: Active
kk: Белсенді

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Translate
kk: Аудару
