Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Field
mn: Талбар

en: Display
mn: Харуулах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Translate
mn: Орчуулах
