Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: Field
nn: Felt

en: Active
nn: Aktiv

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Translate
nn: Omset
