Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Search
pl: Szukaj

en: Weight
pl: Waga

en: Field
pl: Pole

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Active
pl: Aktywne

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Relevance
pl: Związek

en: Hide submit button
pl: Ukryj przycisk wysyłania

en: The changes were successfully saved.
pl: Zmiany zostały pomyślnie zapisane.

en: Sorts
pl: Sortowanie

en: Autosubmit
pl: Automatyczne wysyłanie

en: Automatically submit the form once an element is changed.
pl: Automatycznie wysyłaj formularz kiedy dowolny element zostanie zmieniony.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
pl: Ukryj przycisk wysyłania jeżeli javascript jest włączone.
