Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: Display
sk: Zobraziť

en: Active
sk: Aktívny

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Translate
sk: Preložiť

en: Relevance
sk: Relevantnosť
