Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: ID
sr: ИД

en: Field name
sr: Назив поља

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
