Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: ID
ur: شناخت

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
